Про основні показники діяльності Будівельної палати України в 2017 році

1_LOGO_BPU

Як уже повідомлялося,  Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк днями провів чергову робочу зустріч з керівництвом Палати та її Секретаріату, в ході якої  були обговорені, в тому числі,  питання виконання планів роботи Палати, її структур у 2017 році.

Зокрема, проведені заплановані засідання Президії БПУ, на порядок денний яких виносилися важливі питання: «Про підсумки роботи будівельного комплексу України у 2016 році та завдання Будівельної палати щодо його подальшого розвитку», «Про стан зеленого  (екологічного) будівництва в Україні і перспективи його розвитку», «Про завдання Будівельної палати України та Академії будівництва України у підвищенні ролі науки та інноваційних технологій у будівельному комплексі країни»,  «Про виконання положень меморандумів про співробітництво між БПУ та організаціями-партнерами» та ін.

Президент Будівельної палати П.С.Шилюк та представники керівництва Палати брали участь у засіданнях профільних комітетів Верховної Ради – 12, засіданнях керівних органів та круглих столів Мінрегіону та Держмолодьжитло – 10, УСПП – 6, заходах організацій-партнерів – 14.

Проведено 10 засідань комітетів Будівельної палати, зокрема з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресової діяльності, зеленого (екологічного) будівництва,  з економіки будівництва та  інвестиційно-фінансових питань,  аналітики будівельної галузі та менеджменту.

За результатами обговорення у комітетах Президент Будівельної палати направив до профільних парламентських та урядових структур 10 звернень, в яких викладені ґрунтовні пропозиції щодо подальшого розвитку галузі.

Протягом 2017 року Будівельна палата України виступила співорганізатором двох значних міжнародних будівельних виставок: «InterBuildExpo»;  Експофорум «БУДІВНИЦТВО. АРХІТЕКТУРА. НЕРУХОМІСТЬ», участь в яких взяли понад 900 компаній, у тому числі майже 50 зарубіжних, та більше 1000 будівельних брендів. В ході виставок були проведені чотири круглі столи з обговорення актуальних питань розвитку будівельної галузі країни,  а також презентації кращого досвіду вітчизняних будівельних компаній, проектних організацій.

Виставкові заходи відвідали понад 40 тисяч чоловік.

Спільно з Міносвіти Будівельна палата провела Всеукраїнський конкурс професійної освіти  WorldSkills Ukraine, де були визначені переможці за чотирма будівельними спеціальностями.

Здійснювалася співпраця Палати з партнерськими організаціями відповідно до укладених угод (меморандумів).  Підписано чотири нових меморандуми про співробітництво: з Міністерством освіти і науки, Українською асоціацією зовнішньої політики, Академією будівництва України, ГО WorldSkills Ukraine.

Продовжувалася робота щодо збільшення кількісного складу Будівельної палати.  Новими членами Палати стали: Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут «Київдормістпроект»,  Товариство з обмеженою відповідальністю «МОСТ-Україна»,  Громадська організація «Київський прес-клуб»,  Товариство з обмеженою відповідальністю «Артіль ДС».

Протягом минулого року посилено інформаційний напрям роботи Будівельної палати, зокрема, розміщено у ЗМІ 16 статей, інтерв’ю Президента Будівельної палати України, Героя України  П.С.Шилюка. На офіційному веб-сайті Палати розміщено понад 300 інформаційних матеріалів та 11 випусків «Вісника Будівельної палати», які також направлено членам Палати

За участі Секретаріату Палати підготовлено 22 випуски телевізійної програми «Будівельний стандарт» (5 канал).

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору