Про результати засідання Комітету 16 січня 2019 року

На засіданні Комітету 16 січня 2019 року розглянуто законопроекти реєстр. №№9406-1, 9170, 6671-д. За результатами розгляду проблемних питань реалізації вимог Закону України від 09.11.2017 року №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» Комітетом прийнято рішення опрацювати пропозиції Мінрегіону та розглянути на наступному засіданні Комітету узгоджене рішення щодо внесення змін до законодавства. Також члени Комітету призначили Пиркова В.В. позаштатним консультантом Комітету. Водночас проект Закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо постачання електричної енергії (реєстр. №9430 від 20.12.2018 року, внесений народним депутатом України Мартовицьким А.В.) хоч і був включений до порядку денного засідання Комітету, проте члени Комітету погодили його не розглядати через втрату ним актуальності.

За результатами розгляду законопроектів прийнято такі рішення:

– рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного дев’ятої сесії законопроекти про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного постачання електричної енергії суб’єктам господарювання, що надають комунальні послуги, та коригування цін/тарифів на комунальні послуги (реєстр. №9406) та про внесення змін до деяких законів України щодо постачання електричної енергії суб’єктам господарювання, що надають комунальні послуги та коригування цін/тарифів на комунальні послуги (реєстр. №9406-1) і за результатами їх розгляду у першому читанні прийняти законопроект реєстр. №9406 за основу та в цілому як Закон з урахуванням пропозицій членів Комітету та деяких положень альтернативного законопроекту реєстр. №9406-1;

– рекомендувати Верховній Раді України включити до порядку денного дев’ятої сесії проект Закону про внесення змін до Закону України «Про поховання та похоронну справу» щодо Національного військового меморіального комплексу (реєстр. №9170від 05.10.2018 року, внесений Кабінетом Міністрів України) та за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу з урахуванням пропозицій членів Комітету;

– пропонувати Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні повернути суб’єктам права законодавчої ініціативи на доопрацювання проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості, інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності (реєстр. №6671-д від 13.11.2018 року, внесений народними депутатами України Галасюком В.В., Кужель О.В. та ін.).

У роботі Комітету взяв участь член Президії Будівельної палати України, голова Комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств А.М. Кармінський.

Джерело: Прес-служба Комітету ВР та Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору