Ректор КНУБА, Віце-президент Будівельної палати України П.М. Куліков підписав з Мінрегіоном меморандум про співпрацю

17 листопада між Мінрегіоном та Київським національним університетом будівництва і архітектури було підписано меморандум про співробітництво та взаємодію у сфері ЖКГ. З боку Мінрегіону документ підписала заступник Міністра Наталія Хоцянівська, з боку КНУБА – ректор Петро Куліков.

«Підписання меморандуму започатковує новий напрямок взаємовідносин між Мінрегіоном та національним вишем, відкриває нові можливості у сфері професійної підготовки працівників сфери житлово-комунальних послуг. Адже у галузі ЖКГ працює більше 220 тис працівників, які потребують навчання та отримання професійних знань. Ми сподіваємось, що КНУБА стане надійним партнером держави в професійній підготовці таких спеціалістів», – підкреслила Наталія Хоцянівська.

Наразі отримати професійні знання в сфері житлово-комунального господарства або підвищити кваліфікацію за цим напрямком в Україні проблематично. Академія житлово-комунального господарства, яка готувала фахівців для галузі, припинила своє функціонування. Інші заклади мають багатофункціональний вектор і не зосереджені на питаннях саме житлово-комунального господарства.

«Вирішення наявних проблем галузі, впровадження новітніх технологій та кращих світових практик, модернізація та реформування галузі ЖКГ потребують знань. Ми готові надавати сучасні знання головам ОСББ, керівникам та працівникам галузі, представникам органів місцевої влади – всім, хто займається питаннями ЖКГ, або здійснює професійну діяльність в цій сфері»,  –  наголосив ректор Петро Куликов. 

Після підписання Меморандуму сторони домовилися визначити подальший план співпраці.

Джерело: Міністерство розвитку громад та територій України та прес-служба БПУ

 

Назад до списку
Вгору