РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА БУДІВЕЛЬНОЇ ПАЛАТИ П.С.ШИЛЮКА З КЕРІВНИЦТВОМ ПАЛАТИ ТА ЇЇ СЕКРЕТАРІАТУ

1_LOGO_BPU

Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк провів чергову робочу зустріч з керівництвом Палати та її Секретаріату.

В центрі уваги було питання підсумків діяльності Палати, її структур у 2017 році. Зокрема, проведені заплановані засідання Президії Палати, її комітетів, тематичні виставки, конференції, круглі столи і презентації.

Відзначалося, що на 10 засіданнях комітетів Палати були розглянуті  питання, вирішення яких сприятиме подальшому розвитку галузі.  За результатами цієї роботи Президент Будівельної палати направив до профільних парламентських та урядових структур відповідні звернення.

Керівництво Палати та її робочих органів брали активну участь у заходах,  що проводилися протягом року як органами державної влади, так і громадськими організаціями-партнерами Палати –  усього їх було понад 50.

В ході зустрічі Президентом П.С.Шилюком була відзначена активізація роботи Секретаріату щодо інформаційного висвітлення роботи Палати, будівельних організацій-членів Палати у мас-медіа.

П.С.Шилюк загострив увагу на актуальних питаннях розвитку будівельного комплексу, які мають знайти своє відображення у  діяльності Будівельної палати у 2018 році.  Були детально проаналізовані пропозиції до Плану роботи Палати на поточний рік, визначені  пріоритетні напрямки. Також розглядалися пропозиції ряду громадських організацій щодо встановлення партнерських відносин шляхом підписання меморандумів про співробітництво.

Були обговоренні інші питання роботи Будівельної палати та її робочих органів.

У зустрічі взяли участь перший віце-президент Палати С.Т.Сташевський, віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, працівники Секретаріату.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору