Робоча зустріч українських та молдовських бізнесових кіл

В УСПП відбулося робоче засідання українських та молдовських бізнесових кіл, організаторами якого виступили Український союз промисловців та підприємців і Національний конгрес промисловців і підприємців Молдови.

Сторони обговорили широкий спектр співробітництва, зокрема йшлося про нові механізми сприяння розвиткові взаємовигідних торговельно-економічних зв’язків,  залучення інвестицій, усунення бар’єрів у зовнішньо-економічній діяльності тощо. Намічені плани організації технічної кооперації, обміну кращими технологіями для  спільного просування на європейські ринки, зокрема, Румунії.

Передбачається створити Торговий дім Україна –Молдова у Молдові з метою просування і дистрибуції агропромислового обладнання українських виробників, сприяти відкриттю ряду СП, налагодити прямі поставки агропродукції Молдови, та інші заходи перспективного співробітництва.

Президент УСПП А.К.Кінах та президент НКППМ В.П.Тарлєв підписали угоду про створення Ділової Ради Україна – Молдова.

У роботі засідання взяли участь та виступили перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, які розповіли про діяльність будівельного комплексу України, окреслили напрями співпраці між будівельними організаціями двох країн. Зокрема, було запропоновано використовувати можливості Української ради інженерів-будівельників для спільної підготовки будівельних  кадрів за європейськими нормами, залучення досвіду європейських структур, впровадження ВІМ-технологій у будівництві.

Власна інф.

 

Назад до списку
Вгору