Розглянуто питання організації Міжнародної будівельної виставки InterBuildExpo

Перший віце-президент Будівельної палати, голова Комітету з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності С.Т.Сташевський розглянув питання організації Міжнародної будівельної виставки  InterBuildExpo , яка відбудеться у Києві 19-22 березня ц.р.

Генеральний директор компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», яка разом з Будівельною палатою є співорганізатором виставки,  – О.П.Коваль та його заступник О.О.Безрадецький поінформували про основні параметри форуму, програму тематичних заходів.

Зазначено, що експозиції учасників виставки розміщуватимуться у Міжнародному виставковому центрі, у трьох павільйонах і на відкритому майданчику загальною площею 28 тис.кв.м.

В рамках виставки пройде   Конференція з питань охорони праці в будівництві, Фестиваль будівельного сервісу, майстер-класи, під час яких фахівці надаватимуть консультації з питань експлуатації різноманітного будівельного і ремонтного спорядження, побутових приладів.

Передбачено також ряд інших тематичних заходів, в організації яких бере участь Будівельна палата.

С.Т.Сташевський наголосив на необхідності посилення організаційної роботи при підготовці виставки з тим, щоб на  ній були широко представлені здобутки будівельного комплексу України, презентовано кращий досвід сучасного домобудування.    

У зустрічі взяв участь віце-президент – виконавчий директор Будівельної палати А.А.Дронь, працівники секретаріату.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору