С.Т.Сташевський провів нараду з питань підготовки до Міжнародного фестивалю архітектури та будівництва

Перший віце-президент Будівельної палати України, голова комітету з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності  С.Т.Сташевський провів нараду з питань підготовки до Міжнародного фестивалю архітектури та будівництва, який пройде у Києві 29-31 жовтня 2019р.

В ході зустрічі, в якій взяли участь віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь, член президії Палати І.І.Шпілевський, працівники секретаріату, були обговорені питання організації тематичних заходів Фестивалю,  зокрема, Круглого столу, присвяченого темі реконструкції застарілого житлового фонду.

С.Т.Сташевський наголосив на тому, що реконструкція старого житла вже давно на часі,  про це не раз наголошувалося керівництвом Будівельної палати на різних рівнях органів державної влади. Зараз, у період істотного оновлення влади, зазначив С.Т.Сташевський, є реальна можливість нарешті зрушити з місця цю справу.

Він повідомив, що тема  реконструкції застарілого житлового фонду, прискорення ухвалення відповідного законопроекту буде однією з основних під час зустрічі президента Будівельної палати України П.С.Шилюка з керівництвом Мінрегіону, яка має відбутися найближчими днями.  

Джерело: Прес-служба БПУ

Назад до списку
Вгору