У Будівельній палаті України проведено ряд робочих зустрічей

1_LOGO_BPU

Президент Будівельної палати, Герой України  П.С.Шилюк провів традиційну робочу зустріч з керівництвом  Палати та працівниками Секретаріату

В центрі уваги керівників Палати були питання підготовки до  чергового засідання Президії та виставкових заходів у рамках Міжнародної виставки InterBuildExpo-2017.

Визначено, що засідання Президії Будівельної палати відбудеться 27 лютого в центральному офісі Корпорації «ДБК-ЖИТЛОБУД». Основним питанням порядку денного будуть підсумки діяльності будівельного комплексу країни в 2017 році  та заходи щодо закріплення позитивних тенденцій розвитку. До участі в роботі Президії будуть запрошені представники органів центральної влади, партнерських організацій, мас-медіа.

При розгляді питання підготовки до найбільшого будівельного форуму року підкреслено, що головним заходом тут має стати  науково-практична конференція щодо вирішення в Україні гострої соціальної проблеми – реконструкції житлових будинків перших масових серій. Її учасники проаналізують положення законопроекту щодо нової редакції відповідного Закону, розробка якої завершується, також плануються виступи фахівців з зарубіжних країн, які розкажуть про вже наявний досвід  реновації старого житла. До участі у конференції запрошуються представники будівельних компаній, проектних організацій, органів місцевого самоврядування.

Президент П.С.Шилюк розглянув та затвердив фінансові показники діяльності Секретаріату Палати на 2018 рік.

* * *

Перший віце-президент Будівельної палати, голова комітету з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності С.Т.Сташевський зустрівся з керівником міжнародної програми UN\UNESCO з залучення експертного середовища О.Ф.Рижковим та директором Українського державного інституту культурної спадщини О.А. Пламеницькою.

Були обговорені питання участі Будівельної палати у заходах Українського року культурної спадщини-2018, різноманітні аспекти практичного забезпечення збереження архітектурних пам’яток в Україні, проведення ремонтно-реставраційних робіт відповідно до сучасних технологій, налагодження співпраці на цьому важливому напрямі  між органами влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями.

С.Т.Сташевський також провів зустріч з президентом Асоціації інженерів-консультантів України, міжнародним експертом Я.П.Щигуровою. В ході зустрічі, в якій взяли участь віце-президент – виконавчий директор Палати А.А.Дронь та член Президії Палати, керівник компанії «Укрекспертиза» Ю.С.Аністратенко,  йшлося про спільну роботу Асоціації та Будівельної палати з підготовки сертифікованих фахівців  відповідної сфери.

* * *

Віце-президент – виконавчий директор Будівельної палати А.А.Дронь в ході зустрічі з директором  Українського державного науково-дослідного інституту проектування міст “ДІПРОМІСТО” І.І.Шпилевським та директором Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій Г.Г.Фаренюком обговорив шляхи і методи активізації вирішення в Україні проблеми  реконструкції старого житла, т.з. хрущовок. Зокрема, йшлося про підготовку фахівцями «ДІПРОМІСТО» науково-дослідної розробки “Аналіз законодавчої бази з метою розроблення проекту закону щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду”. За словами І.І.Шпилевського, ця робота спрямована на виявлення причин неефективності дії Закону України “Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду” і виявлення способів усунення цих причин.

Наголошувалося також на необхідності створення умов для залучення потенційних інвесторів, підрядних організацій.

У зустрічі взяли участь працівники Секретаріату Будівельної палати.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору