У Київському національному університеті будівництва та архітектури привітали першокурсників

Урочистості з нагоди початку навчального року відбулися у Київському національному університеті будівництва та архітектури.

Привітати першокурсників – майбутніх інженерів-будівельників, архітекторів, містобудівників прийшли: ректор вузу П.М.Куліков,  почесні гості, серед них – перший віце-президент Будівельної палати України С.Т.Сташевський, заступник голови КМДА П.О. Пантелеєв, віце-президент КБУ А.В.Беркута, президент Академії будівництва України І.І.Назаренко, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів І.М.Салій.

З привітанням до студентів звернувся перший віце-президент Будівельної палати України, заступник голови Наглядової ради КНУБА С.Т. Сташевський, який передав вітання першокурсникам від знаного українського будівельника, Президента Будівельної палати України Героя України П.С. Шилюка. 

Станіслав Сташевський  наголосив на тому, що професія інженера-будівельника у наш час вимагає не просто відповідної кваліфікації, але й постійного поповнення багажу знань, систематизації досвіду, вдосконалення методик і прийомів. Водночас висувається дедалі більше вимог до якості будівельної продукції, передовсім, до житла, яке ми будуємо, до міської інфраструктури.  Наші міста й оселі мають бути комфортними для проживання, мають відповідати сучасним нормам енергоефективності, екологічності.

«Я впевнений, що ви, студенти,  добре розумієте складність і  відповідальності професії інженера-будівельника. Я також упевнений, що і професорсько-викладацький склад нашої альма-матер – КНУБА – здатен вивести вас на необхідний стартовий кваліфікаційний рівень», – сказав С.Т.Сташевський.

Він також висловив сподівання, що роботодавці, старші колеги-будівельники, у свою чергу, зроблять усе, щоб нове покоління будівельників змогло себе реалізувати у професії, гідно працевлаштуватися в Україні, а не за кордоном, щоб змогло примножити  здобутки вітчизняного будівельного комплексу.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

 

Назад до списку
Вгору