Відбулося установче засідання підгрупи «Просторове планування та будівництво» робочої групи «Будівництво, містобудування, модернізація міст і регіонів» Національної ради з відновлення наслідків війни

Робоча група “Будівництво, містобудування, модернізація міст та регіонів” створена на виконання Указу Президента України № 266 від 21 квітня 2022 р. щодо створення Національної ради з відновлення України від наслідків війни на чолі з Головою Офісу Президента та Прем’єр-міністром. Головною метою Національної ради є підготовка комплексного Плану відновлення від наслідків війни та забезпечення широкого консенсусу щодо пріоритетів післявоєнного відновлення серед зацікавлених сторін, включаючи громадянське суспільство та бізнес-асоціації.

На першому засіданні, яке провела заступниця Міністра Мінрегіону Наталія Козловська були вирішені організаційні питання, зокрема розглянуто типовий регламент робочої групи, примірне технічне завдання та структура розділу плану відновлення, а також визначені напрями роботи та способи взаємодії.  

В заході взяв участь член робочої групи від Будівельної палати України її Президент, Герой України Петро Шилюк.

Інформація БПУ

 

Назад до списку
Вгору