Вітаємо нових членів Будівельної палати України

Як уже повідомлялося, 5 березня до складу Будівельної палати України були прийняті чотири нові організації – юридичні особи, які виявили бажання брати участь у досягненні мети і завдань Палати, а також виконали всі необхідні для вступу процедури, передбачені Статутом.

Серед нових членів:

Українська державна корпорація по будівництву метрополітенів і тунелів   «Укрметротунельбуд» є добровільним об’єднанням підприємств та організацій, створена з метою ефективного використання об’єднаних майнових, виробничих, фінансових та комерційних можливостей учасників, що входять до її складу, для дослідження, вишукування і проектування, будівництва та експлуатації метрополітенів. Президент Корпорації – Герой України  В.І. ПЕТРЕНКО.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Легкоскидні конструкції» – інжинірингова компанія, яка виконує роботи з проектування, виробництва та встановлення легкоскидних конструкцій (ЛСК) на вибухонебезпечних об’єктах України. Директор  ТОВ «Легкоскидні конструкції» – І.В.  МИРОНЕНКО. 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція журналу «Охорона праці» надає інформаційні послуги в сфері охорони праці, будівництва тощо. Здійснює поліграфічну діяльність та займається виданням  журналу «Охорона праці».  Головний редактор – Д.Л.  МАТВІЙЧУК. 

До складу Будівельної палати України прийнята також релігійна громада на честь Покрови Божої Матері. Настоятель – М.О. ТЕРЕЩУК. 

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору