Вітаємо нових партнерів Будівельної палати України

Як уже повідомлялося Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк 5 березня 2019 року в ході засідання Президії БПУ підписав Меморандуми про співпрацю з Чернобильскою  асоціацією народних депутатів України, Асоціацією Інженерів – Консультантів України та Всеукраїнською спілкою білорусів.

Рішення щодо створення Чорнобильської асоціації народних депутатів України усіх скликань (ЧАНДУ)  було ухвалено 22 квітня 2016 року. Основною метою її створення є кардинальне підвищення ефективності роботи Верховної Ради України над законодавчим і держпрограмним забезпеченням ліквідації наслідків Чорнобильскої катастрофи, підвищення рівня безпеки ядерної енергетики та проведення декарбонізації економіки України. Співголови асоціації – В.Ю. АРЕШОНКОВ, В.М. СЛОБОДЯНЮК. 

Асоціація інженерів-консультантів України (АІКУ) представляє українські компанії, які діють як незалежні інженери, проектувальники і консультанти в сфері всіх видів споруд. Діяльність АІКУ спрямована на підвищення ефективності інвестиційних проектів, безпеку об’єктів будівництва, підвищення престижу професії інженера, а також створення рівних умов для інженерних консалтингових компаній для роботи на українському та зарубіжних ринках. Президент АІКУ – Я.П. ЩИГУРОВА. 

Всеукраїнська спілка білорусів створена в травні 2000 р. на I-му з’їзді в м. Києві. Основна мета організації – об’єднання зусиль членів Спілки для реалізації їх спільних інтересів і сприяння збереженню і подальшому розвитку національної, культурної, мовної, релігійної самобутності білоруської громади України. Важливим в діяльності організації  є налагодження і підтримка взаємовигодного співробітництва з органами влади  та громадськими організаціями України. Голова Спілки – П.В. ЛАЙШЕВ. 

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору