З історії цивільної інженерії: нове видання

В Європейській раді інженерів будівельників (ЕССЕ) підготували справжній подарунок для дослідників історії містобудування – тут вийшли у світ два перших томи видання «Нотатки з історії цивільної інженерії» (всього заплановано три томи, англійською мовою).

Як зазначають автори книги, вона була створена з метою показати важливу роль інженерів-будівельників у розвитку суспільства., а також детально розповісти про видатні інженерні споруди в країнах-членах ЕССЕ.

Хронологія книги сягає 17-го століття, від початку будівництва знаменитої мережі водних каналів у Франції.  Є також розповіді про комплекси фортифікаційних споруд на Мальті, в Іспанії, Ейфелеву вежу, водопостачальну систему у Бірмінгемі, старовинні мости і віадуки, які й досі служать людям, та інші.

Видання містить багато кольорових ілюстрацій, фотокопій креслень і планів, є також біографічні оповіді про визначних європейських інженерів-будівельників.

Книга, безперечно, буде цікава як фахівцям, студентам, так і широкому загалу читачів.

Будівельна палата України та Українська рада інженерів-будівельників, які є членами ЕССЕ, висловлюють вдячність керівництву ЕССЕ (http://www.ecceengineers.eu) за надані примірники цієї книги. Вони будуть передані до навчальних закладів будівельного профілю, зокрема, КНУБА, до Національної спілки архітекторів України.

Власна інформація

 

Назад до списку
Вгору