Засідання комітету Будівельної палати з питань міжнародного співробітництва

mizhnarodne-spivrobitnictvo

Комітет Будівельної палати з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресової діяльності розглянув питання співробітництва будівельників України з профільними міжнародними організаціями.

У засіданні взяли участь керівники Академії будівництва України, Спілки наукових та інженерних об’єднань України, працівники відповідних виконавчих структур.

Голова комітету, перший віце-президент Палати  С.Т.Сташевський, який провів засідання, акцентував увагу на необхідності більш широкого позиціонування вітчизняних провідних будівельних компаній та громадських об’єднань у міжнародних організаціях та заходах.

Керівники Академії будівництва України і  Спілки наукових та інженерних об’єднань   – І.І.Назаренко та М.М.Кірюхін висловилися за активізацію ділового співробітництва з Будівельною палатою в рамках укладених меморандумів, зокрема у частині  спільного здійснення  виставково-конгресової діяльності, запровадження європейського досвіду в організації будівельного бізнес-середовища в Україні.

На засіданні було також проаналізовано виконання поточних заходів  та визначені кроки, які необхідно  здійснити у найближчий період.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору