Засідання Оргкомітету з відзначення Дня будівельника – 2020

За ініціативи Президента Будівельної палати України, Героя України П.С.Шилюка  на базі Київського національного університету архітектури та будівництва відбулося засідання Оргкомітету з відзначення Дня будівельника.

Відкриваючи засідання, П.С.Шилюк зазначив, що цього року урочистості пройдуть відповідно до вимог діючих на той час епідеміологічних обмежень.  Він запропонував підготувати два варіанти програми заходів: один –  урочисті збори за участі представників трудових колективів, органів влади, партнерських організацій, почесних гостей; інший – розширене засідання Ради Будівельної палати, та відповідні заходи  у трудових колективах. 

П.С.Шилюк підкреслив, що за будь-яких сценаріїв обов’язково буде належно  відзначена робота кращих будівельників та організацій, з  врученням державних і відомчих  нагород, почесних відзнак.

Було створено робочу групу з підготовки до свята, до якої увійшли представники Будівельної палати, КБУ, КНУБА, Федерації роботодавців, інших організацій. 

У засіданні Оргкомітету взяли участь перший віце-президент БПУ С.Т.Сташевський, віце-президент –виконавчий директор А.А.Дронь, голова ради директорів КБУ О.С.Ротов, представники керівництва КНУБА та партнерських організацій.

Керівники Будівельної палати також обговорили пропозиції ректора КНУБА, віце-президента Палати П.М.Кулікова щодо підготовки до відзначення 90-річчя заснування університету – провідного навчального, наукового закладу галузі.  Широка програма заходів буде  реалізована  з початком нового навчального року.

Інформація прес-служби БПУ

 

Назад до списку
Вгору