Збори Української ради інженерів-будівельників

Відбулися збори Української ради інженерів-будівельників, які провів президент УкрРІБ, президент Будівельної палати, Герой України  П.С.Шилюк.

У засіданні взяли участь керівники організацій – засновників УкрРІБ: ректор  Київського національного університету будівництва та архітектури П.М.Куліков, президент Академії  будівництва України І.І.Назаренко, президент Спілки наукових та інженерних об’єднань України М.М.Кірюхін, а також перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський.

Були розглянуті підсумки діяльності Української ради у 2018 році та визначені перспективні  напрями її діяльності.

Відзначено актуальність створення   УкрРІБ як провідного об’єднання інженерної спільноти в країні.  Відповідно до своїх статутних повноважень новостворена організація  започатковує роботу, зокрема,  щодо  підвищення кваліфікаційного рівня  українських інженерів-будівельників з урахуванням вимог європейських стандартів, йде налагодження міжнародного науково-технічного співробітництва з залученням можливостей зарубіжних партнерів.

Восени минулого року УкрРІБ було прийнято до складу Європейської Ради цивільних інженерів та надано статус асоційованого члена Європейської Ради інженерних (будівельних) палат.

УкрРІБ разом з партнерськими організаціями, на виконання  Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки, затвердженої Урядом минулого року, ініціює заходи щодо удосконалення управління будівельною галуззю на основі сучасних цифрових технологій.

Зокрема йдеться про впровадження  інформаційного моделювання в будівництві (ВІМ) на всіх етапах життєвого циклу об’єктів капітального будівництва та нерухомості в Україні.

Учасники засідання схвалили план першочергових заходів на виконання статутних повноважень УкрРІБ, були обговорені інші питання діяльності організації. 

Власна інформація

Назад до списку
Вгору