28-30 жовтня у Києві пройде Міжнародна будівельна виставка «InterBuildExpo-2020»

28-30 жовтня у Києві пройде традиційна Міжнародна   будівельна виставка «InterBuildExpo-2020».

Виставка InterBuildExpo є найпотужнішою будівельною подією України, участь в якій  щорічно беруть  понад 1000 суб’єктів будівельного ринку.

Ділова програма Виставки налічує більше 40 професійних заходів закритого та відкритого формату та сегментована за основними напрямками галузі. Сучасні комунікаційні платформи InterBuildExpo традиційно збирають професіоналів галузі, відомих архітекторів та дизайнерів, представників бізнесу та органів влади для обміну досвідом та знаннями. Учасники та відвідувачі InterBuildExpo отримують найактуальнішу інформацію щодо інновацій у виробництві будівельних матеріалів, а також знайомляться з кращими практиками технологій послуг галузі.

Центральним заходом ділової програми Виставки стане Круглий стіл на тему: «Достойна заробітна плата, гідні та безпечні умови праці на будівництві – шлях до скорочення відтоку кваліфікованих кадрів»

Організаторами заходу виступили Будівельна палата України разом з Профспілкою працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України.

До участі запрошені: представники профільного комітету Верховної Ради України, Мінрегіону, Міносвіти, керівники будівельних компаній та організацій, науково-дослідних та проектних установ, Інституту демографії НАН України,  представники органів місцевої влади та громадських організацій.

Метою заходу є визначення шляхів і методів покращення ситуації з кадровим забезпеченням будівельної галузі та мінімізації негативних наслідків трудової міграції; вироблення практичних рекомендацій щодо створення належних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів, посилення соціальних гарантій та підвищення рівня зарплати у будівельній галузі.

Міжнародна   будівельна виставка «InterBuildExpo-2020» працюватиме у Міжнародному виставковому центрі за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15, (м.Лівобережна).

Назад до списку
Вгору