Будівельники України відзначили своє професійне свято

З нагоди  Дня Будівельника у Національному університеті архітектури і будівництва відбулися урочистості, на які зібралися кращі представники провідних будівельних компаній та професійних об’єднань,  проектно-конструкторських інститутів, відомі архітектори і науковці, ветерани галузі та студентська молодь –  всі ті, хто обрав для себе почесну і нелегку професію будувати для людей, для майбутнього.

Поздоровити будівельників прийшли народні депутати – колишні та новобрані, також представники Уряду України на чолі з віце-прем’єр-міністром В.Є.Кістіоном, прем’єр-міністри минулих років В.П.Пустовойтенко та Ю.І.Єхануров, заступник голови Київської міськдержадміністрації П.О.Пантєлєєв, колишні міністри будівництва.

У своєму привітальному слові віце-прем’єр-міністр В.Є.Кістіон відзначив заслуги будівельників країни, які з року в рік роблять гідний внесок у розвиток української економіки, будують сучасні інфраструктурні та промислові об’єкти, виконують значні обсяги спорудження житла, впроваджують новітні технології та матеріали.  

Він наголосив, що процеси децентралізації та дерегуляції, оновлення нормативно-правової бази дозволили значно спростити умови ведення бізнесу у будівництві, що позитивно вплинуло на темпи зростання.

Присутні тепло зустріли виступ Героя України, Президента Будівельної палати України, керівника корпорації «ДБК – Житлобуд», заслуженого будівельника П.С.Шилюка. 

Він наголосив, що будівельний комплекс України витримав усі кризові випробування, будівельники працюють наполегливо, з року в рік досягають непоганих результатів.

П.С.Шилюк зазначив, що будівельники чекають від нового складу Верховної Ради, нового Уряду більшої уваги до вирішення назрілих проблем щодо будівництва доступного та орендного житла, розширення кредитних програм, реконструкції кварталів застарілої забудови («хрущовок»), подальшого спрощення умов ведення будівництва, зокрема щодо відміни так званої пайової участі. За його словами, це сприяло б суттєвому збільшенню обсягів спорудження житла, передовсім для тих категорій громадян, які потребують соціальної підтримки. 

Наші будівельники готові і надалі працювати відповідально, якісно, підкреслив П.С.Шилюк. Були б інвестиції, замовники, а будівельники не підведуть. Розвиватиметься будівництво, розвиватиметься й економіка країни в цілому.

З поздоровленнями також виступили: заступник міністра Мінрегіону Л.Р.Парцхаладзе, президент Академії будівництва України І.І.Назаренко, голова Ради директорів Конфедерації будівельників О.С.Ротов, президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів І.М.Салій, голова Ради корпорації «Укрбуд» Ю.К.Пелих, ректор КНУБА П.М.Куліков та інші. 

Кращим представникам будівельної галузі були вручені почесні нагороди Кабінету Міністрів України, Київського міського голови, Будівельної палати, всеукраїнських професійних будівельних об’єднань.

А потім у залі лунали музика, пісні у чудовому виконанні українських артистів.

Учасники урочистостей вітали один одного з професійним святом, квіти і посмішки, гарні  спогади і щирі розмови були  теплим продовженням того вечора.  

Організаторами заходу виступили: КНУБА, Будівельна палата України, Академія будівництва, КБУ та Всеукраїнська спілка виробників будматеріалів за підтримки Мінрегіону.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору