Президент Будівельної палати П.С.Шилюк розглянув питання поточної діяльності організації

Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк   розглянув і схвалив підсумки проведеної 19-22 березня у Києві найбільшої будівельної виставки року – InterBuildExpo -2019 та численних тематичних заходів за її програмою.

Детально було розглянуто результати проведеного Круглого столу «Перспективи впровадження будівельного інформаційного моделювання  в Україні». П.С.Шилюк звернув увагу на необхідність повної реалізації комплексу заходів (прийняті в якості підсумкового документу Круглого столу), які спрямовані на удосконалення управління та  економічного розвитку будівельної галузі на основі сучасних цифрових технологій,  відповідне нормативно-правове забезпечення цих процесів.

Розглянуто питання участі Будівельної палати та її партнерів по Українській раді інженерів-будівельників у реалізації положень Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України, схваленої Кабінетом Міністрів.

Зокрема, йдеться про  розроблення проекту Акту впровадження та використання цифрового інформаційного моделювання на всіх етапах життєвого циклу об’єктів капітального будівництва та нерухомості в Україні. 

Наголошується, що в разі відповідного сприяння Кабінетом Міністрів України, запровадження ВІМ технологій в будівельній галузі дозволить отримати також підтримку міжнародних партнерів з технічної, інформаційної та фінансової допомоги.

Президент Будівельної палати також заслухав інформацію  Секретаріату з питань підготовки до проведення чергових Загальних зборів БПУ, зокрема, було погоджено склад Оргкомітету та план підготовчих заходів.

Були прийняті рішення щодо участі керівництва Будівельної палати у заходах, які проводяться профільним Комітетом Верховної Ради,  Мінрегіоном та організаціями партнерами у квітні нинішнього року.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Назад до списку
Вгору