До уваги членів Будівельної палати України: Комерційна Служба Посольства США в Україні запрошує на виставку WORLD OF CONCRETE 2018 (СВІТ БЕТОНУ)

        У виставці WOC будуть представлені 1 500 компаній на 65 тис. кв. метрів виставкової площі як в приміщеннях, так і під відкритим небом. Понад 55 000 фахівців з усього світу, які представляють усі сегменти будівельної галузі.

ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ:

Вантажно-розвантажувальні роботи: вантажівки, навантажувачі, екскаватори, автопідйом-ники, крани та інша техніка для доставки матеріалів, розподілу, заливки бетону, земляних робіт.

Ремонт та демонтаж: вироби та обладнання для ремонту, демонтажу та знесенню бетон-них конструкцій.

Бетонні поверхні, оздоблення: спеціальна зона, де представлені способи застосування бе-тону в декоративних цілях, продукція для використання в промислових та житлових примі-щеннях.

Технології для будівництва: новинки в галузі програмного забезпечення для управління проектами, бухгалтерського обліку, методів оцінки, бездротової технології та ін.

Залізобетонні вироби та обладнання: залізобетонні вироби, технології та обладнання, обла-днання для колонкового буріння, обладнання для розвантаження труб, форми для виготов-лення залізобетонних виробів, бетонні труби, каналізаційні колодязі, септичні резервуари тощо.

Бетонна кладка: виробники обладнання, постачальники, добавки і матеріали для литих бе-тонних виробів.

Залізобетонна арматура: виробники залізобетонної арматури, обладнання для згинання, різання, правка і виготовлення арматури.

Комерційна Служба збирає організаційний збір в розмірі 275 доларів, який сплачується до поїздки банківською карткою через електронну систему Департаменту Торгівлі США.

В цей збір входить:

• реєстрація на виставці як офіційного делегата,

перепустка до бізнес центру виставки, в якому є окремі кімнати для зустрічей, комп'ю-тери, зона відпочинку та кава),

• організація зустрічей із потенційними американськими партнерами,

• прийом для міжнародних відвідувачів.

Представник Комерційної Служби супроводжує і допомагає з перекладом на виставці делега-ції від 15 осіб.

Заявки для включення до делегації Комерційної Служби приймаються до 20 листопада 2017 року.

Звертайтесь до Оксани Галух, Комерційна Служба / Посольство США в Україні. Вул. Сікорського 4, Київ

Тел.: +38-044-521-5622, Email: Oksana.Galukh@trade.gov

Джерело: Комерційна Служба Посольство США в Україні

Сео-текст