До уваги членів Будівельної палати України: З 27 по 30 вересня 2017 року у Харкові буде проходити професійний будівельний Форум-Виставка «KharkivBUILD&Energy»

       Харківська торгово-промислова палата повідомляє, що у Харкові з 27 по 30 вересня 2017 року відбудеться професійний будівельний Форум-Виставка «KharkivBUILD&Energy».

Це масштабний захід Східного регіону Украіни який стане ефективним комунікаційним майданчиком, що відповідає вимогам сучасного ринку.

Захід включатиме:

- Форум будівництва та енергоефективних технологій;

- Спеціалізовану виставку «KharkivBUILD&Energy». 

Форум-Виставка об'єднує керівників і представників міжнародних та українських компаній-закупівельників, інженерів, архітекторів, топ-менеджерів, експертів, інших фахівців підприємств, організацій у сфері будівельної галузі Східної частини України.

У процесі організації заходу учасники виставки висловили зацікавленість у проведенні переговорів з представниками будівельних компаній України.

В рамках Форуму заплановано проведення бізнес-зустрічі представників будівельних компаній з представниками місцевих органів влади та виробниками будівельної продукції.

Харківська торгово-промислова палата запрошує керівників і фахівців організацій і підприємств-членів Будівельної палати України взяти участь у Форумі-Виставці.

За детальною інформацією звертатися в Харківську торгово-промислову палату за тел.: 057/ 714 96 89, 067/ 577 47 65, або по e-mail: expositionKCCIi@gmail.com

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України

Сео-текст