Новини партнерів Будівельної палати України: Громадська рада: курс на прозорість

      21 лютого, відбулося засідання Громадської ради при Держмолодьжитлі. З презентацією Публічного звіту про роботу Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» у 2017 році виступив голова правління Фонду Сергій Комнатний.

Насамперед він висловив подяку членам Громадської ради за здійснення функції громадського контролю за діяльністю установи. Представляючи основні показники роботи Фонду, Сергій Комнатний зупинився на таких моментах, як:

- поновлення дії програми «Доступне житло» та перші результати її роботи,

- продовження терміну дії державної програми молодіжного житлового кредитування,

- активна робота з модернізації законодавчої бази реалізації житлових програм,

- активізація співпраці з місцевими органами влади, зокрема, збільшення на 44 відсотки фінансування місцевих житлових програм проти 2016 року та ухвалення 41 нової житлової програми в регіонах,

- співпраця з громадськими організаціями, міжнародними інституціями, створення та початок роботи органу громадського контролю – Громадської ради,

- запровадження відкритого електронного реєстру учасників житлових програм, підвищення рівня прозорості роботи Фонду тощо.

Поділився Сергій Комнатний і планами установи на 2018 рік.

Повністю презентація буде оприлюднена на офіційному сайті Держмолодьжитла.

У своїх виступах члени Громадської ради відзначили відкритість до співпраці керівництва Фонду, надання доступу до важливої для людей інформації.

На засіданні було схвалено план роботи на 2018 рік. Це й розвиток міжрегіональної співпраці та роботи в областях, і участь у спільних публічних заходах з Реанімаційним пакетом реформ, профільних парламентських слуханнях щодо пільгового кредитування і забезпечення молоді житлом.

Також було розглянуто інші питання діяльності Громадської ради при Держмолодьжитлі.

У засіданні взяв участь представник Будівельної палати України М.Бойко.

Джерело: Держмолодьжитло та прес-служба Будівельної палати України

Сео-текст