Новини регіонів України: На нараді із забудовниками Полтавщини обговорили законодавчі зміни в містобудуванні

       З ініціативи Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Полтавській області відбулася нарада із забудовниками регіону.

У заході взяли участь Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький, Директор Департаменту Держархбудінспекції у Полтавській області Олена Морозова, а також представники районних та міських державних адміністрацій, керівники будівельних підприємств області.

Під час зустрічі з бізнес-спільнотою обговорили питання реформування нормативно-правової бази у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, зокрема, спрощення порядку оформлення дозвільних документів на виконання будівельних робіт та порядок введення об’єктів будівництва в експлуатацію.

«2017 рік став для будівельної галузі початком якісних змін. Нововведення разом зі збільшенням надходжень до бюджетів різних рівнів активізували будівництво у всіх сферах Полтавщини. Зараз ми відновлюємо інфраструктуру, будуємо заклади охорони здоров’я, забезпечуємо умови для створення нового освітнього простору. І водночас підтримуємо наші підприємства, які функціонують і створюють умови для розвитку галузі будівництва», – зазначив Перший заступник голови Полтавської ОДА.

У той же час, Директор Департаменту Держархбудінспекції у Полтавській області Олена Морозова поінформувала учасників регіональної наради про новий консультативно-адміністративний формат роботи ДАБІ з усіма учасниками містобудівного процесу.

«Держархбудінспекція та всі її територіальні органи на сьогоднішній день, перш за все, сприяють належному початку будівництва, допомагають з усуненням недоліків у ході виконання будівельних робіт, щоб якнайшвидше прийняти в експлуатацію нові, сучасні, безпечні будинки та споруди. Саме це забезпечує ефективну роботу будівельного сектору України, у тому числі, в Полтавській області», — зазначила Директор ДАБІ на Полтавщині.

Крім того, учасників заходу цікавили питання процедури заповнення акту готовності при введенні об’єктів в експлуатацію, порядку проведення перевірки видачі містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, а також питання «будівельної амністії», за запровадження якої напередодні проголосувала Верховна Рада України.

Джерело: Прес-служба ДАБІ України

Сео-текст