Ананос: 20 березня 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення»

20 березня 2018 року Будівельна палата України разом з партнерами в рамках Міжнародної виставки InterBuildExpo організовує науково-практичну конференцію «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення». 

   
  Конференція проводиться за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.      Організатори – Будівельна палата України, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» за участі Українського союзу Промисловців і Підприємців, Асоціації міст України та Національної спілки архітекторів.

Концепція та мета заходу:

В рамках  конференції передбачено виступи перших осіб профільних Комітету Верховної Ради та Міністерства, а також доповіді розробників законопроекту «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду». До участі в обговоренні цієї гострої соціально-економічної проблеми запрошено  велику групу авторитетних фахівців, експертів, у тому числі зарубіжних.

Буде проаналізовано технічний стан застарілого житлового фонду; визначені шляхи узгодження інтересів інвесторів, забудовників, органів місцевого самоврядування та громадян при розробці  державних та місцевих програм реконструкції; обговорені конкретні пропозиції  до законопроекту «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» та інших відповідних нормативних актів.

Аудиторія:

Керівники та представники будівельних компаній, інвестиційних та банківських установ, науково-дослідних та проектних інститутів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Теми для обговорення:

1. Аналіз проекту Закону України «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду».

2. Шляхи і засоби вирішення в Україні гострої соціально-економічної проблеми – модернізації житлового фонду.

3. Створення сприятливого інвестиційного клімату та роль органів місцевого самоврядування. Розробка відповідних програм.

4. Зарубіжний досвід модернізації будинків перших масових серій.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України