Вітаємо нових партнерів Будівельної палати України

        Як уже повідомлялося Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк підписав з Президентом Академії будівництва України І.І. Назаренко, Президентом Української асоціації зовнішньої політики В.Д. Хандогієм та Головою Громадської організації «WorldSkills Ukraine» С.О. Рибаком Меморандуми про співпрацю з цими поважними громадськими об’єднаннями.

Академія будівництва України. 24 червня 1993 р, відбулися Установчі збори щодо створення Академії, за ініціативою Спілки цивільних інженерів України, підтриманою Міністерством України у справах будівництва і архітектури, державними будівельними корпораціями, науково-дослідними і проектними інститутами, вищими навчальними закладами.

Установчі збори заснували Академію будівництва України, затвердили статут, склад організацій- засновників, академіків-фундаторів, обрали Президію. 

18 лютого 1994 року Міністерство юстиції України здійснило державну реєстрацію Академії будівництва України (Свідоцтво № 542). Контактні дані Академії будівництва України: вул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової), 23, 02002 Київ, тел.: 044 503 89 52. Президент Академії будівництва України - Назаренко Іван Іванович.

Українська асоціація зовнішньої політики. Головним завданням Асоціації є посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері зовнішніх зносин України. Саме тому у Статуті Асоціація визначає своїм пріоритетом «інтерактивну взаємодію представників громадянського суспільства та експертного середовища з державними структурами у визначенні вектору зовнішньої політики України та прийнятті важливих зовнішньополітичних рішень в інтересах усього суспільства».

Засновники Асоціації переконані у досяжності цієї мети, оскільки до керівних органів Асоціації увійшла група українських дипломатів з великим досвідом міжнародної діяльності, які мають вищий дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла. Контактні дані Української асоціації зовнішньої політики: провулок Рильський, 6, 7-й поверх, 01001 Київ, тел.: +380 44 569 9121, email: office@ufpa.org.ua. Президент УАЗП - Хандогій Володимир Дмитрович.

Громадська організація «ВолдСкіллс Україна» є добровільним громадським об’єднанням, заснованим на індивідуальному членстві, створена у березні 2016 року за рішенням засновників як неприбуткова організація, яка створена з метою підвищення престижу робітничих професій та розвитку професійної освіти. Одним з її основних напрямів діяльності є організація і проведення серед молоді конкурсів професійної майстерності.

З 2016 року WorldSkills Ukraine приєдналась до WorldSkills International - створеної у 1953 році міжнародної організації, до складу якої входять 77 членів. WorldSkills International (WSI) - це міжнародний некомерційний рух, метою якого є популяризація робітничих професій, просування професійної, технічної і орієнтованої на сферу послуг освіти та навчання шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі за допомогою проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому. Контактні дані: вул.Освіти,4, Київ, email: ribaks@ukr.net, irynavot@gmail.com. Голова громадської організації  «ВолдСкіллс Україна» - Сергій Олександрович Рибак

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України