ТОВ «ЦЕНТРБУДПРОЕКТ.» представило на конкурс кращих проектів житлових будинків по програмі «Доступне житло» проект 9-ти поверхового житлового будинку створеного на базі типових виробів ПАТ «ДБК-4» серії АПВС К134М

 На участь в конкурсі за програмою «Доступне житло» проектним інститутом ТОВ «ЦЕНТРБУДПРОЕКТ.» представлено проект 9-ти поверхового житлового будинку створеного на базі типових виробів ПАТ «ДБК-4» серії АПВС К134М.

Враховуючи соціальну необхідність недорогого житла та загальну тенденцію до енергозбереження, розроблено типовий проект 9-ти поверхового житлового будинку на підставі введення в дію нових норм у сфері архітектури та будівництва. Основними рисами даного проекту є використання сучасних методів інженерного забезпечення та енергоефективності, які спрямовані на поліпшення рівня комфорту людей проживаючих у квартирах та зменшення собівартості квадратного метра готового житла:

- запроектовані ніші в холах для установки пожежного та опалювального обладнання;

- лічильників мереж холодного та гарячого водопостачання винесені за межі квартирного простору в коридор, що дає змогу робітникам комунальних служб проводити огляд та контроль;

- квартири із покращеним плануванням, загальна кількість яких становить 150 шт., з яких: однокімнатних – 100 шт.; двокімнатних – 50 шт.Вертикальна комунікація між поверхами відбувається по сходам та вантажопасажирському ліфті вантажопідйомністю 1000кг. У роботі ліфта наявний режим "Транспортування пожежних підрозділів"  для роботи у разі виникнення пожежі в будівлі. Доступ до ліфта із коридору та провітрювану зону балкону крізь тамбур-шлюз.

Житлових будинків обладнаний системою сміттєвидаляння,  стовбур сміттєпроводу якого передбачено з негорючих матеріалів, повітронепроникний та звукоізольований від будівельних конструкцій.

Для доступу мало мобільних груп населення та поліпшення умов проживання, вхідна група обладнана зручними сходами та пандусом.

Для зовнішнього оздоблення фасаду будівлі, застосовано сучасні енергозберігаючі системи навісного тепло вентильованого фасаду у вигляді декоративного облицювального каменю, що кріпиться до стіни за допомогою металевого каркасу. У проміжку між облицювальним каменем та утеплювачем забезпечується вільна циркуляція повітря, що усуває конденсат взимку та зменшує нагрів стіни усередині будинку. Ззовні стіна, оздоблена системою навісного тепло вентильованого фасаду, імітує вишукану кам’яну кладки. Для виготовлення каменів, що кріпляться на каркас, використано екологічно чисту сировину: гранітна крихта, цемент, фарбуючі домішки, та шар водо-відштовхуючого покриття. Завдяки таким компонентам, камінь має високу стійкістю до атмосферних опадів та не вигорає під дією сонячних променів із часом. Крім наведених вище властивостей, застосована система має чудові показники по зниженню рівнів зовнішнього шуму.

  ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ПРОХАННЯ ЗВЕРТАТИСЯ  У СЕКРЕТАРІАТ БУДІВЕЛЬНОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ ЗА ТЕЛ.: + 38 (044) 360-40-91; +38 (044) 577-39-47 АБО ПО E-MAIL: budpalata@ukr.net