11 липня 2017 року відбулося засідання Комітету з міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності Будівельної палати України

      11 липня 2017 року відбулося засідання Комітету з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресної діяльності Будівельної палати України під головуванням його керівника, Першого віце-президента Палати  С.Т.Сташевського.

У заході взяли  участь керівники провідних організацій – членів Палати та організацій-партнерів.

Центральною темою стало обговорення питань підготовки до Міжнародного будівельного Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість», що має відбутися  на початку жовтня цього року.

Вітаючи учасників засідання С.Т.Сташевський зазначив, що тематика сьогоднішнього заходу є надзвичайно важливою для галузі, насамперед, в частині  просування і популяризації новітніх технологій і матеріалів, сучасних містобудівних рішень при забудові українських міст. «Наше завдання сьогодні визначити, що і в які терміни ми маємо зробити, як скоординувати роботу, щоб заплановані в рамках виставки заходи пройшли на належному рівні», - зазначив Перший віце президент.

З інформацією  щодо концепції проведення виставкових заходів виступив Генеральний директор компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»  О.П.Коваль. За його баченням, в перший день мають відбутися заходи, в яких візьмуть участь провідні будівельні компанії, виробники будівельних матеріалів. Наступного дня свої досягнення будуть демонструвати відомі архітектори та проектувальники, відбудеться і  традиційний «марафон проектів». На третій день передбачаються заходи за участі дизайнерів та фахівців ландшафту.  Плануються також круглі столи, конференції, семінари, майстер-класи, під час яких обговорюватимуться перспективи розвитку будівельного комплексу, удосконалення законодавчої бази, будуть показані новітні технології та матеріали, цікаві архітектурні проекти і рішення.

В обговоренні взяли участь Президент Національної спілки архітекторів  України В.М.Гусаков,  Голова асоціації виробників цементу України «Укрцемент» П.С.Качур, Голова правління ПАТ «Домобудівний комбінат №4» С.А.Тимошенко, Перший віце-президент Асоціаціїї «Промислово-будівельна група «Ковальська» М.О.Суботенко, Віце-президент – виконавчий директор Будівельної палати України А.А.Дронь, Директор ДНДІ будівельних конструкції Г.Г.Фаренюк, Директор компанії «Укрсервекс» А.М.Кармінський , інші учасники засідання.

В цілому була підтримана концепція проведення Експофоруму, висловлено ряд корисних пропозицій та зауважень до неї. На засіданні були  узгоджені пропозиції до складу Оргкомітету.

Доопрацьовані документи будуть подані до Мінрегіону, за сприяння якого організується зазначена виставка. 
Джерело: Прес-служба Будівельної палати України