9 серпня Президент Будівельної палати України, Герой України, Заслужений будівельник України П.С.Шилюк провів прийом з нагоди професійного свята - Дня будівельника

   


   

     9 серпня Президент Будівельної палати України, Герой України, Заслужений будівельник України
  П.С.Шилюк провів прийом з нагоди професійного свята - Дня будівельника на базі корпорації «ДБК-Житлобуд».

У заході взяли участь представники галузі, серед яких робітники, інженерно-технічні працівники, керівники крупних підприємств та організацій, проектних інститутів, будівельних навчальних закладів.

Учасників прийому прийшли привітати перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Д.Й.Андрієвський, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Л.Р.Парцхаладзе, Президент Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І.Єхануров, Президент Національної спілки архітекторів України В.М.Гусаков, Ректор Київського Національного університету будівництва та архітектури П.М.Куліков, Голова профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів В.М.Андрєєв, Президент академії будівництва І.І.Назаренко, інші високі гості.

Серед учасників заходу були керівники Конфедерації будівельників України О.С.Ротов, А.В.Беркута, Ю.С.Сербін.

Відкрив захід і виступив з вітальним словом  Петро Шилюк. Він відзначив, що будівельна галузь виконує  своє головне завдання - в нинішніх умовах вона вистояла і після кількарічного спаду демонструє позитивні тенденції свого розвитку.

«Зокрема, за перше півріччя цього року підприємства України виконали будівельні роботи на суму 36 млрд.грн проти 24,9 млрд.грн. в минулому році. Індекс будівельної продукції за цей час порівняно з аналогічним періодом 2016 року зріс майже на  25%. І така тенденція зберігається вже другий рік.

Практично всі регіони України нарощують обсяги будівельних робіт. В Києві маємо зростання на 29%.

Важливо, що збільшуються обсяги споруджуваного житла, промислових та інфраструктурних об’єктів. Все це – результат щоденної наполегливої роботи працівників галузі»,- підкреслив Президент Будівельної палати.

П.С.Шилюк подякував працівникам галузевого міністерства, профільного комітету Верховної Ради України, партнерам Палати – професійним об`єднанням за співпрацю з удосконалення законодавства, спрощення ведення будівельного бізнесу, спрямованого на розвиток будівництва, та наголосив на проблемах, які необхідно вирішувати разом у найближчий перспективі.

Він тепло привітав із святом ветеранів-будівельників, серед яких колишні керівники найбільшої свого часу будівельної структури України Головкиївміськбуду Є.В.Бондаренко, А.П.Мартиненко.

Президент вручив кращим працівникам підприємств та організацій, що входять до складу Палати, почесні відзнаки.

Учасників прийому також вітали популярні українські артисти Павло Зібров, Алла Кудлай, Тоня Матвієнко, Андрій Іщенко, гурт «Барви» та народний хор корпорації «ДБК-Житлобуд».

Захід вів народний артист України Петро Мага.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України