Кабмін схвалив проект будівництва пасажирського терміналу Запорізького аеропорту з кошторисом 0,5 млрд грн

   Кабінет Міністрів України схвалив проект будівництва пасажирського термінала та обслуговуючих споруд комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Запоріжжя".

Таке рішення закріплено розпорядженням уряду, ухваленим на засіданні 6 вересня.

Згідно з ним, площа ділянки під забудову становитиме 33,1 га, безпосередньо площа забудови - 6,657 тис. кв. м.

Як планується, пропускна спроможність термінала становитиме 400 пасажирів за годину, зокрема 250 осіб - міжнародного сектора, 150 осіб - внутрішнього. Він матиме три поверхи. Крім того, передбачається будівництво газової котельної, насосної станції та трансформаторної підстанції.

Загальна кошторисна вартість будівництва в цінах на 22 травня 2017 року становить 543,159 млн грн, зокрема вартість будробіт - 207,214 млн грн, обладнання, меблів та інвентарю - 234,944 млн грн, інші витрати - 101 млн грн.

Термін будівництва - два роки.

Міжнародний аеропорт "Запоріжжя" як єдиний технологічний комплекс призначений для авіатранспортного обслуговування авіакомпаній, що перевозять пасажирів, пошту та вантажі, а також здійснюють спеціальні та рятувальні роботи.

Аеропорт має злітно-посадкову смугу зі штучним покриттям розмірами 2500 на 42 м, пероном на 11 стоянок для повітряних суден, аеровокзалом, іншими спорудами та площами.

Джерело: Інтерфакс-Україна