Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ розглянув законопроект «Про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів»

         15 листопада 2017 року відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і ЖКГ Верховної Ради України під головуванням першого заступника голови Комітету Д.Й. Андрієвського, на якому розглянуто законопроект № 7151 від 02.10.2017 р. «Про основні вимоги до споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів», внесений Кабінетом Міністрів України. Його метою є встановлення основних вимог до споруд протягом усього його життєвого циклу  і до процедур технічної апробації будівельних виробів з метою їх розміщення на ринку, а також до споживачів що беруть участь у процедурах технічної апробації  та декларування у сфері будівництва.

        Цим законопроектом також визначені зобов’язання суб’єктів господарювання (виробників, імпортерів, уповноважених представників), що розміщують на ринку будівельні вироби. Комітет рекомендував Верховній Раді  прийняти його за основу. На засіданні розглянуто також ряд інших питань.

     У роботі Комітету взяв участь голова комітету аналітики будівельної галузі і менеджменту підприємств, член президії Будівельної палати України Анатоль Кармінський.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України