Напередодні Дня журналіста Президент Будівельної палати України Петро Шилюк зустрівся з представниками будівельних видань

            2 червня, за традицією, напередодні Дня журналіста, Президент Будівельної палати України Петро Шилюк зустрівся з представниками будівельних видань, щоб обмінятися думками з приводу такої важливої складової роботи Будівельної палати України, як співпраця із засобами масової інформації.

Він відзначив значний інтерес журналістів до заходів, що проводяться Палатою – виставок, конференцій, засідань Президії, та в цілому висвітлення проблем становлення будівельного комплексу України - цієї важливої сфери економіки.

В минулому році в журналах було чимало публікацій про роботу будівельників, новітні матеріали і технології. Представлено і ряд публікацій  про діяльність Будівельної палати.

На думку П.С.Шилюка, потрібні редакційні матеріали, насамперед, про найбільш активних членів Палати, провідні будівельні структури, слід більше висвітлювати досвід кращих керівників і рядових працівників галузі.

Було відзначено необхідність популяризації структур  при  БПУ, зокрема Інженерного центру, який має цікаві функції і потрібно його роботу «розкручувати».

Президент також рекомендував представникам ЗМІ більше висвітлювати роботу комітетів Будівельної палати з актуальних питань діяльності будівельного комплексу. Деякі з них працюють активно і корисно. Зокрема, йшлося про засідання новоствореного комітету з питань зеленого (екологічного) будівництва, який очолює відомий фахівець, доктор технічних наук Г.Фаренюк. Комітет започаткував роботу щодо просування в будівельному комплексі України цієї надзвичайно актуальної теми.

Петро Шилюк звернув увагу і на необхідність висвітлення нагальних проблем, над якими предметно працює Палата. Серед них:

-         розробка та прийняття програми відновлення індустріального домобудування;

-         вирішення проблем «хрущовок»;

-         розробка законодавства щодо орендного житла;

-         відновлення фінансування державних програм спорудження житла для соціально-вразливих верств населення;

-         іпотечне кредитування.

В цілому Президент Будівельної палати України високо оцінив роботу журналістів будівельних видань, висловив задоволення співпрацею з ними -  людьми, які знають галузь і прагнуть її подальшого розвитку.

Він щиро привітав присутніх з наступаючим Днем журналіста України та повідомив, що ряд працівників були відзначені Будівельною палатою.

Зокрема, нагороди одержали представники електронного видання «Buildportal», журналів «Будівельний журнал» і «Будівельні матеріали і вироби», телепрограми на 5 каналі «Будівельний стандарт» Андрій Яворський, Наталія Кульєчова, Олена Сучкова, Володимир Сербін, Олена Онищенко.

Були також відзначені представники інтернет-порталу «Профі Дом», журналів «Всі новобудови» і «Prof Build».

На зустрічі були присутні Перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський, керівники ряду структур БПУ та працівники секретаріату.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України