НАРАДА З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

      

       
     
   
   

 
У Будівельній палаті України відбулася робоча нарада з питань розвитку професійно-технічної освіти у будівельній галузі.

Участь у нараді взяли: перший віце-президент Палати С.Т.Сташевський, віце-президент – виконавчий директор Палати А.А.Дронь, керівник департаменту Міністерства освіти і науки М.С.Кучинський і начальник відділу Міносвіти С.П.Коваленко, працівники Секретаріату БПУ.

Було обговорено низку пропозицій щодо активізації взаємодії закладів профтехосвіти та будівельних організацій у підготовці спеціалістів робітничих професій. С.Т.Сташевський, зокрема, наголосив на важливості профорієнтації молоді, закріплення кадрів на виробництві, укладання з випускниками училищ угод про працевлаштування, соціальні гарантії тощо.

Ці та інші питання передбачені Меморандумом про співробітництво між Будівельною палатою і Міносвіти. Аналіз його виконання заплановано провести на черговому засіданні Президії Будівельної палати України.

На зустрічі також було домовлено про проведення до кінця року спільної наради керівників навчальних закладів профтехосвіти і будівельних організацій за участі представників БПУ і Міносвіти з метою визначення ролі роботодавців у підготовці сучасних кадрів робітничих професій з урахуванням процесів децентралізації у системі освіти.

На нараді детально йшлося про участь Будівельної палати в організації конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE, який пройде у Києві наприкінці листопада 2017 року.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України