Новини членів Будівельної палати України: Міжнародна конференція у КНУБА «Перезавантаження будівництва: економіка, організація, менеджмент»

     У Київському національному університеті будівництва і архітектури відбулася міжнародна науково-практична конференція «Перезавантаження будівництва: економіка, організація, менеджмент».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор КНУБА, віце-президент Будівельної палати України, професор П.М.Куліков.

Під час заходу були заслухані доповіді освітян, науковців та практиків щодо роботи будівельного комплексу на нинішньому етапі та визначені вектори його інноваційного розвитку. Зокрема, йшлося про перспективи формування системи «Університет – Працедавець – Ринкове середовище» як базового вектору розвитку сучасної будівельної освіти, про зміни у законодавстві щодо підготовки та перепідготовки кваліфікованих кадрів, оцінки впливу на довкілля, про інфраструктурний менеджмент будівництва та ін.

Учасники конференції обговорили питання готовності учасників будівельного ринку до реалізації масштабних інфраструктурних проектів з залученням коштів міжнародних фінансових структур та інвесторів, а також діяльності будівельного комплексу в умовах розширення повноважень місцевого самоврядування, та намітили ряд практичних заходів щодо вдосконалення роботи у цих напрямках. 

У роботі міжнародної науково-практичної конференції взяв участь представник Будівельної палати України О.М.Олійник.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати