Новини регіонів України: «У планах забудови міст мають передбачатися соціальні об’єкти, в тому числі школи та дитячі садочки»

         Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО дав завдання управлінню містобудування та архітектури спільно із профільними відділами на місцях слідкувати за тим, щоб під час забудови міст Сумської області дотримувалися вимоги щодо необхідності облаштування об’єктів соціальної інфраструктури

Це, на думку, очільника області, зокрема допоможе вирішити таке гостре питання, як черги в дитячі садочки.

«Одним з актуальних питань, на якому наголошував Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН, є ліквідація черг у дошкільних навчальних закладах, − повідомила учасникам апаратної наради директор Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА. − Прем’єр-міністр наголосив, що буде розроблена урядова програма і до 2020 року ми повинні повністю відійти від черг».

Микола Клочко звернув увагу керівників міст Сумської області на те, що досить часто під час розгляду проектно-кошторисної документації на зведення будинків або плану забудови територій не передбачаються соціальні об’єкти, в тому числі й школи та дитячі садки.

«Володимир Гройсман вбачає в тому, що міські чиновники, погоджують таку документацію, елемент корупції, − зазначив очільник області. − Тільки вдумайтесь: після будівництва навіть одного дому значно збільшується кількість людей, що живуть на території мікрорайону. При цьому нормативи про кількість садочків та шкіл на певну кількість населення не дотримуються. І сьогодні я прошу обласного архітектора дивитися на цей процес дуже уважно, поговорити з колегами по містах області. Адже при забудові міст обов’язково мають дотримуватися вимоги щодо необхідності облаштування об’єктів соціальної інфраструктури».

Джерело: Сумська ОДА