Перший віце-президент Будівельної палати України С.Т. Сташевський взяв участь у Форумі роботодавців

 
          17 квітня в Київському національному університеті будівництва і архітектури відбувся «Форум роботодавців та День кар’єри – 2018», в роботі якого взяв участь Перший віце-президент Будівельної палати України, заступник Голови Наглядової Ради КНУБА С.Т. Сташевський.

У своєму виступі на відкритті заходу він наголосив на важливості цього Форуму як для випускників будівельних навчальних закладів, так і для українських будівельних компаній.

С.Т. Сташевський зазначив, що ще два роки тому Президент Будівельної палати, Герой України П.С. Шилюк при проведенні першого Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSILLS UKRAINE» за участю Прем'єр-міністра України В Б. Гройсмана, піднімав питання підвищення якості підготовки професійних кадрів для будівельного комплексу України, запобіганню масового відтоку їх за кордон. І ця  робота активно проводиться Будівельною Палатою.

Сприяє цьому спільна робота з Міністерством освіти і науки України з яким Палата підписала Меморандум про співробітництво.

Питання кадрів спеціально розглядалося  на засіданні  Президії БПУ, в рамках в рамках міжнародної виставки  «InterBuildExpo - 2017» був проведений круглий стіл «Робітничі кадри для будівництва: проблеми та перспективи», опрацьовуються та надаються  профільним Міністерству та Комітету Верховної Ради питання змін до відповідного законодавства України.

Палата,  провідні структури, що входять до її складу взяли предметну участь в організації  конкурсу професійної майстерності робітничих кадрів, надають сприяння у зміцненні  матеріальної бази учбових закладів.

Звертаючись до роботодавців- учасників Форуму, Перший віце-президент Будівельної палати України наголосив на важливості створення умов, які мають сприяти закріпленню професійних кадрів на підприємствах, зокрема вирішення питань встановлення справедливої оплати праці та безпечних умов на виробництві.

С.Т. Сташевський побажав успіхів усім учасникам заходу та висловив надію, що Форум роботодавців та День кар’єри, стане традиційним і буде надавати роботодавцям, студентам та випускникам можливість знайти найкращі варіанти співпраці, що в свою чергу сприятиме розвитку українського будівельного комплексу.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України