Перспективи будівництва доступного житла

      У Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудівництва та житлово-комунального господарства відбувся круглий стіл на тему «Перспективи розвитку будівництва доступного житла в Україні».

Голова правління Фонду Держмолодьжитло С.О.Комнатний, виступаючи на засіданні, наголосив на необхідності прийняття нового нормативного акту з метою упорядкування та модернізації діючих житлових програм та розробки нових механізмів забезпечення населення житлом, як невід`ємної складової економічного зростання.

При цьому ситуація в країні із забезпеченням громадян житлом не може бути визначена як задовільна на тлі відповідних показників європейських держав, зазначив він.

Нагальна необхідність стимуляції житлового будівництва, у тому числі – орендного житла, впровадження сучасних методів розподілу соціального житла, підвищення платоспроможності населення, знаходження нових джерел фінансування як будівництва, так і соціальних житлових програм, в першу чергу – вимушеним переселенцям – ці теми також були активно обговорені учасниками заходу, серед яких були народні депутати, представники будівельних структур, агентства ООН у справах біженців в Україні.

Участь у роботі круглого столу взяли представники Будівельної палати – директор Інституту проектування, керівник науково-дослідного центру КиївЗНДІЕП В.М.Брунько і радник Секретаріату О.М.Олійник.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України