Представник Будівельної палати України взяв участь у розширеному засіданні профільного Комітету Верховної ради України

       5 вересня 2018 року відбулося розширене засідання Комітету Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства під головуванням першого заступника Комітету Д.Й. Адрієвського на якому буд розглянутий проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо питної води та питного водопостачання» (реєстр. №8347).

Законопроект, зокрема передбачає:

посилення вимог до якості води для задоволення питних і господарсько-побутових потреб населення;

запровадження схем оптимізації роботи систем цетралізованого водопостачання та водовідведення та на їх основі здійснення розвитку та реконструкції зазначених систем;

уточнюється порядок приєднання до мереж цетралізованого питного водопостачання та водовідведення, конкретизуються  питання обліку споживання;

в законопроекті конкретизуються функції  в цій важливій сфери центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За результатами загального обговорення Комітет прийняв рішення про доцільність запропонувати Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (головний з підготовки законопроекту) рекомендувати Верховній Раді України законопроект №8347 з урахуванням відповідних зауважень на засіданні Комітету.

У роботі розширеного Комітету взяв участь Голова Комітету аналітики будівельної галузі та менеджменту підприємств, член Президії Будівельної палати України Анатоль Кармінський. Зауваження, внесені ним від Будівельної Палати були враховані.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України