Представник Будівельної палати України взяв участь у засіданні Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ

    8 листопада 2017 року відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України під головуванням першого заступника голови Комітету народного депутата Андрієвського Д.Й.

      На цьому засіданні обговорювався проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері містобудування, в тому числі - закон "Про регулювання містобудівної діяльності".

     Цей закон пропонується доповнити новою статтею 26-1 про встановлення нового чинника - "ідентифікатор об’єкта нового будівництва", також статтею 26 - 2 про визначення адреси об’єкта нерухомого майна.

    На засіданні комітету взяв участь член експертної групи профільного Комітету Верховної Ради - голова комітету аналітики будівельної галузі Будівельної палати України Анатоль Кармінський, який висловив відповідні зауваження до цих статей, а головуючий на засіданні Дмитро Андрієвський дав дорученнгя розглянути і врахувати їх при підготовці законопроекту.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України