Представник Будівельної палати України взяв участь в нараді в Мінрегіоні

         Віце-президент Будівельної палати України Анатолій Дронь взяв участь в нараді в Мінрегіоні, на якій розглядалися питання внесення змін до Галузевої  Угоди між Мінрегіоном та Профспілкою працівників будівництва та промбудматеріалів на 2009 - 2011 роки.

Головним було питання визначення розміру тарифних ставок робітників , як мінімальний гарантований розмір тарифної ставки працівника, що виконує  просту і некваліфіковану роботу. 
           
          За  результатами обговорення учасники зустрічі підтримали пропозицію Професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України щодо визначення розміру тарифних ставок працівників, як мінімальний гарантований розмір тарифної ставки (окладу) працівника, який виконує просту і некваліфіковану роботу, на рівні 160 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

          Також  виришено Мінрегіону разом з Профспілкою підготувати обґрунтування щодо впливу запропонованого збільшення на оплату  праці працівників та вартість будівельної продукції.

Державний секретар Мінрегіону Максим Малашкін, заступник Мінистра Лев Парцхаладзе та директор департаменту Людмила Шоломицька представляли на нараді сторону держави, а інтереси працівників галузі -Голова профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів, член президії Будівельної палати України Василь Андреєв.

Серед учасників наради були: віце-президент Академії Будівництва Анатолій Беркута, президент Всеукраїнського союзу виробників будматеріалів, віце-президент Будівельної палати України Іван Салій, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Віталій Грусевич та інші.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України