Представники Будівельної палати України взяли участь у архітектурному семінарі в Посольстві Республіки Польща в Україні

        9 червня п. року в Посольстві Республіки Польща в Україні відбулася зустріч у формі семінару «Європейські стандарти при проектуванні нерухомості».

Семінар проводили архітектори Ева Куриловіч – головний проектувальник і керівник архітектурного бюро Kurylowicz & Associates, яка також є керівником відділу проектування та теорії архітектури факультету архітектури Варшавської політехніки, а також архітектор Якуб Левковіч.

Студія має у своєму доробку десятки престижних проектів, є лауреатом багатьох національних та закордонних нагород.

Учасниками зустрічі були відомі українські архітектори, в т.ч. Президент Національної спілки архітекторів України Володимир Гусаков, представники будівельних та девелоперських компаній м.Києва.

Під час семінару було представлено найновіші стандарти, тренди та критерії, що стосуються проектування нерухомості. Були обговорені такі аспекти, як: критерій локалізації об’єкту, зовнішній вигляд та архітектура будинку, комерційна ефективність будинку, просторове планування житлової площі та для оренди, енергоефективність будинку, тощо. Було також охарактеризовано показники, які встановлюють придатність даного об’єкту для міста, користувача, девелоперів та інвесторів.

У заході взяли участь Віце-президенти Будівельної палати України Тимофій Гіренко та Анатолій Дронь, представники ряду організацій – членів БПУ.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України