Президент Будівельної палати України П.С. Шилюк взяв участь у роботі з’їзду Національної спілки архітекторів

            


     

                   Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк взяв участь у роботі звітно-виборного з’їзду Національної спілки архітекторів України.

Вітаючи архітектурну спільноту, у своєму виступі на форумі  П.С.Шилюк відзначив плідну співпрацю Будівельної палати та Спілки архітекторів, яка склалася за останні роки, зокрема щодо проведення ряду спільних заходів - міжнародних виставок,  форумів і презентацій. Така взаємодія, зазначив він, дозволяє будівельникам і архітекторам активніше використовувати професійний і творчий потенціал кожної з сторін у справі вирішення масштабних містобудівних завдань.

Будівельники України володіють кращими  технологіями і методиками, мають значний досвід для реалізації  передових  містобудівних проектів, підкреслив П.С.Шилюк.

П.С.Шилюк побажав архітекторам здійснення  їх творчих планів і накреслень для підвищення якості містобудівної політики в  державі, формування архітектурного ландшафту України відповідно до сучасних тенденцій розвитку світової урбаністики.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України