Президент Будівельної палати України, Герой України П.С.Шилюк взяв участь у засіданні Правління УСПП та урочистому зібранні з нагоди Дня підприємця

    

   

   
        Президент
Будівельної палати України, Герой України, член Антикризової рада громадських організацій 
П.С.Шилюк взяв участь у засіданні Правління Українського союзу промисловців і підприємців та  урочистому зібранні з нагоди Дня підприємця, що відбулося 1 вересня 2017 року в Києві.

На заході були присутні провідні підприємці та лідери громадських об`єднань з усіх регіонів України, представники центральних та місцевих органів державної влади, дипломатичного корпусу, національних і міжнародних організацій – партнерів УСПП.

З вітальним словом виступив Петро Шилюк, який сердечно привітав  учасників зібрання, всю багатотисячну армію підприємців нашої держави з  професійним святом.

«Саме підприємці - люди, які виробляють продукцію, є основою економіки України, благополуччя наших людей. Серед мільйонів підприємців нашої країни є багато і моїх колег - будівельників.  Ми разом  створюємо основні фонди в промисловості, будуємо житло, соціальну та інженерну інфраструктуру»,- сказав він.

Петро Степанович відзначив, що сьогодні будівельна сфера виконує  своє головне завдання, вона вистояла і після кількарічного спаду демонструє позитивні тенденції свого розвитку. Все це – результат щоденної наполегливої роботи працівників галузі»,- підкреслив Президент Будівельної палати.

П.С.Шилюк закликав своїх колег якнайшвидше проводити модернізацію виробничих потуженостей, що сприятиме створенню сучасної  виробничої бази підприємств. Він навів приклад корпорації «ДБК – Житлобуд», де  незабаром стане до ладу новий сучасний завод з виробництва залізобетонних конструкцій підвищеного ступеня готовності, який відкриє нові перспективи для спорудження в Україні комфортних і зручних житлових будинків.

Президент висловив задоволення співпрацею з Українським  союзом промисловців і підприємців, Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України, Спілкою малих, середніх і приватизованих підприємств України, іншими структурами, що дозволяє разом оперативно аналізувати проблеми, які склалися в економці, знаходити шляхи їх вирішення. Побажав всім здоров`я і натхнення на добрі справи.

За вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі та з нагоди Дня підприємця Президент УСПП А.К.Кінах нагородив П.С.Шилюка цінним подарунком.

У заході також брав участь член Правління УСПП, Перший віце-президент БПУ С.Т.Сташевський.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України