Президент Будівельної палати України, Герой України, Заслужений будівельник України П.С.Шилюк виступив на урочистому засіданні з нагоди професійного свята - Дня будівельника, що відбулося 10 серпня в Мінрегіоні України

           10 серпня в Мінрегіоні України відбулося урочисте засідання з нагоди професійного свята працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів – Дня будівельника.

У  заході взяли участь представники профільного міністерства, центральних органів влади, керівники крупних будівельних компаній, проектних організацій, підприємств з виробництва будматеріалів, громадських організацій, інші. 

З вітальним словом виступив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

В своєму виступі він поінформував учасників про реформу децентралізації. За словами Віце-прем`єра, проведення реформи сьогодні дає можливість мати потужний центральний бюджет, накопичувати ресурси на місцях, що, в першу чергу прискорює процес будівництва як інфраструктурних проектів, так і соціальних об’єктів в регіонах.

Г.Г.Зубко зупинився на питанні перегляду системи професійної підготовки робітничих кадрів, оскільки сьогодні відчувається брак фахівців, насамперед, робітників нижньої ланки, які працюють безпосередньо на будівництві.

Йшлося також про питання імплементації закону 1817 щодо удосконалення містобудівної діяльності, внесення змін до ДБНів, що мають прискорити процес дерегуляції.

Під час заходу була підписана міжгалузева угода з профспілками щодо підвищення заробітних плат у будівництві. Також відбулось вручення нагород переможцям конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2016 році.

На урочистостях виступив Президент Будівельної палати України, Герой України, Заслужений будівельник України Петро Степанович Шилюк, який тепло привітав всіх будівельників з їх професійним святом. У своєму виступі він також зупинився на проблемах, над якими працює Будівельна палата разом з галузевим міністерством, профільним комітетом Верховної Ради України, партнерами Палати - професійними об`єднаннями.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України