П.С.Шилюк провів нараду в Секретаріаті Будівельної палати України

         Президент Будівельної палати, Герой України  П.С.Шилюк провів робочу нараду з керівництвом та Секретаріатом Палати.

В ході предметної розмови були обговорені актуальні питання діяльності організації, зокрема, йшлося про чергове засідання Президії Будівельної палати України. Визначено його дату – 26 грудня 2018 року, узгоджено проект порядку денного. На Президії планується підбити підсумки діяльності будівельного комплексу країни у 2018 році та завдання щодо стабілізації роботи підприємств галузі. Президія також має прийняти рішення щодо проведення чергових Загальних зборів Будівельної палати і питань, які належить винести на їх розгляд.

Були обговорені питання виконання положень Меморандуму про співробітництво між Будівельною палатою та Міністерством освіти і науки України. Прийнято рішення про участь керівництва Палати у засіданні Вченої ради Київського національного університету будівництва і архітектури, яке відбудеться за участі Міністра освіти та науки України Л.М.Гриневич.

У зв’язку з відзначенням ювілеїв провідних науково-дослідних установ галузі – НДІБМВ та НДІБК узгоджено формат участі керівництва Будівельної палати у ювілейних заходах та нагородженні ряду працівників інститутів почесними відзнаками БПУ.   

П.С.Шилюк проаналізував виконання поточних планів Будівельної палати, при цьому було підкреслено необхідність активізації ділових зв’язків з партнерськими організаціями. Він також заслухав інформацію про заходи, здійснені  Секретаріатом протягом останнього місяця.

У нараді взяли участь перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський і віце-президент – виконавчий директор А.А.Дронь.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України