Робоча зустріч Президента П.С. Шилюка у Секретаріаті Будівельної палати

     Президент Будівельної палати України, Герой України П.С. Шилюк провів 28 листопада робочу зустріч з керівництвом та працівниками Секретаріату Палати.

Головною темою наради  було проведення спільного засідання президій Будівельної палати та Академії будівництва України, на якому планується обговорити завдання Будівельної палати та Академії будівництва у підвищенні ролі науки та інноваційних технологій у будівельному комплексі України.

До участі у засіданні президій запрошені керівники профільних комітетів Верховної Ради, Мінрегіону та Міносвіти, представники Національної академії наук України, партнерських і громадських організацій.

В ході засідання також відбудеться підписання меморандумів про співробітництво між Будівельною палатою та рядом всеукраїнських професійних об’єднань,  прийом нових членів Палати.

Визначено, що спільне засідання президій відбудеться 12 грудня 2017 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

П.С.Шилюк затвердив програму заходів щодо участі Будівельної палати в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE 2017.

Також було обговорено ситуацію,   що склалася останнім часом навколо  системи стандартизації у будівельній галузі. Відзначено, що на сьогодні відсутнє у повному обсязі державне фінансування підготовки значної кількості національних стандартів. Це призводить до відставання процесів гармонізації вітчизняних стандартів на будівельну продукцію з європейськими, що негативно впливає на діяльність українських виробників будівельних матеріалів, виробів та конструкцій.

Будівельна палата, разом з рядом інших зацікавлених організацій, підготувала звернення до віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Г.Г. Зубка з проханням прийняти рішення стосовно поновлення, починаючи з 2018 року, участі Мінрегіону у реалізації робіт із стандартизації за бюджетною програмою.

В ході робочої зустрічі Президента БПУ були розглянуті інші питання організації роботи Палати.

У нараді взяли участь перший віце-президент БПУ С.Т. Сташевський, віце-президент – виконавчий директор БПУ А.А. Дронь.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України