В Будівельній палаті України відбулася зустріч з представниками будівельних компаній м. Дніпра

       В рамках підготовки до Загальних зборів Будівельної палати України відбулася зустріч Першого віце-президента С.Т. Сташевського та Віце-президента А.А. Дроня з керівниками багатопрофільної компанії ПП «Металомонтаж» з м. Дніпра – члена Будівельної палати України М.А та О.Г. Величко.

Керівники підприємства розповіли  про напрямки діяльності  цієї відомої в Україні структури.

Крім традиційних напрямків – виготовлення та монтажу металоконструкцій і технологічного обладнання для широкого спектру споруд, компанія має значний досвід в сфері ціноутворення і кошторисного нормування у будівництві. Зокрема вона є розробником  сертифікованих Мінрегіоном  програмних комплексів «Кошторис – XXI» та «Проект - XXI» з автоматизованого розрахунку документації, ряду Національних  стандартів України.

Були висловлені  рекомендації  щодо використання  досвіду та можливостей організації  для надання більш широкої інформаційно-консультативної підтримки  працівникам будівельних організацій усіх регіонів України.

У зв’язку  з розширенням повноважень і функцій територіальних громад, зростанням їх впливу в сфері містобудівної політики на зустрічі йшлося  про необхідність використання досвіду ПП «Металомонтаж» у наданні послуг  зі складання та перевірки проектно-кошторисної документації  на будівництво  та реконструкцію  об’єктів  місцевого значення.

Йшлося і про необхідність більш  широкого залучення представництва БПУ в Дніпропетровської області  - одного з найбільшого регіону за обсягами будівельних робіт,   до справ БПУ - загальноукраїнського об’єднання будівельників.

Керівники Палати висловили вдячність М.А та О.Г. Величко за їх активну участь у заходах, що організуються в рамках Палати та висловили сподівання на їх конкренті пропозиції до засідання вищого керівного органу Палати – Загальних зборів.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України