Відбулась зустріч керівництва Будівельної палати з ректором КНУБА

       13 листопада відбулася робоча зустріч Першого віце-президента Будівельної палати України С.Т.Сташевського з ректором Київського національного університету будівництва і архітектури П.М.Куліковим.

Було обговорено ряд важливих заходів, які планується здійснити  Будівельною палатою за сприяння національного університету – провідного навчального закладу України.

Передовсім йшлося про проведення спільного засідання президій Будівельної палати та Академії будівництва України, на якому будуть обговорені завдання підвищення ролі науки та інноваційних технологій у будівельному комплексі країни.

Досягнуто домовленості, що цей захід буде проведено на базі КНУБА у першій половині грудня ц.р. До його підготовки залучаються вчені вузу.  

Співрозмовники обговорили також питання участі університету у проведенні конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE, який організується Міністерством освіти та науки і  Будівельною палатою. Відкриття цієї важливої події у підготовці кадрів робітничих професій відбудеться 30 листопада в актовому залі університету. У чотирьох з дев’яти компетенцій конкурсу переможці будуть визначатися саме за будівельними професіями.

Далі були предметно обговорені завдання створення в Україні  багаторівневої сертифікації інженерів за європейськими стандартами, яка розробляється за участі Будівельної палати, Спілки наукових та інженерних об’єднань України, інших профільних організацій. Відзначено, що КНУБА як  провідний будівельний вуз має взяти активну участь у створенні системи європейської сертифікації вітчизняних інженерів-будівельників.

З усіх питань робочої зустрічі були досягнуті конкретні домовленості.

У зустрічі взяв участь віце-президент - виконавчий директор Будівельної палати А.А.Дронь.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України