Закриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine»

       2 грудня в актовому залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася церемонія закриття другого Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE, співорганізатором якого виступила Будівельна палата України.

Виступаючи на церемонії закриття, член Оргкомітету конкурсу, віце-президент – виконавчий директор Будівельної палати України А.А.Дронь відзначив внесок підприємств - членів Палати: Корпорація «ДБК-ЖИТЛОБУД», ПрАТ «Київспецмонтаж», ТОВ «ПБФ ГРУП», які долучилися до організації конкурсу, надали необхідні витратні матеріали, обладнання і транспорт для перевезення конкурсантів.

У підсумку змагань, які тривали три дні, були визначені переможці у восьми компетенціях, з яких чотири будівельні: Зварювальні роботи ( проходили на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації, директор В.М.Коваленко); Сухе будівництво та штукатурні роботи       (Київський професійний будівельний ліцей, директор М.Д. Іванець); Сантехніка та опалення        (Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства, директор І.В.Хоменко); Облицювальні роботи (Київське вище професійне училище будівництва і архітектури, директор П.І. Качаловський).

А.А.Дронь привітав учасників та організаторів з успішним проведенням конкурсу і від імені Президента БПУ, Героя України П.С.Шилюка вручив переможцям у будівельних компетенціях призи і нагороди. Він побажав усім конкурсантам вдосконалення своєї професійної майстерності, плідної роботи на підприємствах будівельного комплексу України.


Джерело: Прес-служба Будівельної палати України 
Фото: журнал Prof Build