Засідання Оргкомітету Міжнародної виставки InterBuildExpo-2018

     У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ відбулося чергове засідання Оргкомітету Міжнародної виставки InterBuildExpo-2018, співголовами якого є заступник міністра Мінрегіону Л.Р.Парцхаладзе і Президент Будівельної палати, Герой України П.С.Шилюк.

Відкрив засідання Л.Р.Пацхаладзе, який наголосив на важливості проведення такої масштабної виставки в період, коли будівельна галузь, долаючи кризовий етап, виходить на стабільний рівень розвитку.

З інформацію   про хід підготовки до виставки та в її рамках до науково-практичної конференції «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення» виступив Перший віце-президент Палати, голова комітету з питань міжнародного співробітництва та виставково-конгресової діяльності С.Т.Сташевський.

Він повідомив, що  у виставці, яку організовують Будівельна палата спільно з Київським міжнародним контрактовим ярмарком, за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ та  Мінрегіону, візьмуть участь майже 800 українських та зарубіжних учасників, на ній буде представлено майже 1000 брендів.

«У ході підготовки було приділено особливу увагу питанням розміщення експозицій на новому майданчику у Міжнародному виставковому центрі, обладнання зони проведення конференцій, інших масових заходів», - сказав С.Т.Сташевський.

Всі намічені заходи виконуються, сказав він, сподіваємося на високий кінцевий результат.

Учасники засідання  заслухали також інформацію генерального директора Київського міжнародного контрактового ярмарку О.П.Коваля та затвердили  програму виставкових заходів.

У засіданні взяли участь члени Оргкомітету, працівники Секретаріату Палати, представники мас-медіа. 

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України