Зустріч в Українській асоціації зовнішньої політики

     Українська асоціація зовнішньої політики, яка нещодавно стала партнерською організацією Будівельної палати України, про що укладено відповідний Меморандум,  провела свої загальні збори.

Участь у заході взяли представники міністерств  і відомств, громадських дослідницьких центрів,  дипломати.

Президент УАЗП, відомий український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол В.Д.Хандогій у своєму виступі розповів про завдання, які стоять перед Асоціацією, зокрема, щодо посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері зовнішніх зносин України, досягнення кращого розуміння, як всередині держави, так і за кордоном, суті зовнішньої політики України.

Йшлося також і про можливості Асоціації у плані сприяння виходу на європейські ринки українських виробників, підготовки до сертифікації їх продукції відповідно до європейських норм і стандартів, інформування про особливості співпраці з зарубіжними партнерами.

В.Д.Хандогій презентував власну книгу «Невигадані історії кар’єрного дипломата», в якій розповів про свій багаторічний досвід роботи на дипломатичних посадах в ООН, ЮНЕСКО, послом України в Канаді, Бельгії, Нідерландах, Великій Британії.

Серед учасників заходу були Перший віце-президент Будівельної палати С.Т.Сташевський і Віце-президент -  виконавчий директор А.А.Дронь. У розмові з керівниками Асоціації вони обговорили питання активізації співпраці між двома організаціями, конкретизували заходи щодо виконання положень Меморандуму.

Джерело: Прес-служба Будівельної палати України